Sivas masa tenisi

Duyurular

*Ücretsiz Masa Tenisi Yaz Okulu Kayıtlarımız Başlamıştır. 

 

Hava Durumu

 
-1
+
-6°
Sivas
Pazar, 17
Pazartesi   + -4°
Salı   +13° +
Çarşamba   +14° +
Perşembe   +17° +
Cuma   +17° +
Cumartesi   + -2°
 
 
Minik Çiftler Müsabakaları Yapıldı.

12398520 489303257916480 1957332171 o

Sivas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ile Masa Tenisi İl Temsilciliği tarafından 4 Eylül Spor Salonu'nda yapılan Çiftler Minik Kızlar ve Erkekler Masa Tenisi müsabakalarına 62 sporcu katıldı. Gençler-Yıldızlar-Küçükler kategorilerinin de ödüllerinin sunulduğu turnuvada dereceye girenler:


MİNİK ERKEKLER

1 BURAK GÜNEY - OSMAN KARA
2 MUSTAFA ÇELİKDAĞ - SEFA YUVACI
3 EREN DEMİREL - ALİ EFE KARADAĞ
4 KEREM MEŞGUL-ARDA YİĞİT
 
MİNİK KIZLAR
1 SELDA POLAT - ZEYNEP NİSA ÖZEN
2 MEVLÜDE A. TAŞÇI - RABİA DEMİR
3 BEYZANUR KAPTAN - FATMA KÖSE
4 HAYRUNNİSA KABA - MEDİNE NACAK
 
GENÇ ÇİFT KIZLAR
1-EBRU TIRNAKÇI - NEVRA S. BAŞ
2-EBRAR KARABABA - FATMANUR KARADAĞ
3-ZEYNEP DURSUN - GÜLSÜM ŞEN
4-SÜMEYYE LALE - EMİNE İBİŞ

olmuştur.

GENÇ ÇİFT ERKEKLER
1-YUSUF ZİYA DİNÇ - ÇAĞAN BATU GÖLBAŞI 
2-HALİL İBRAHİM POLAT - YAKUP POLAT 
3-BUĞRA BULMUŞ -YASİN AKBULUT 
4-KERİM AYGEL - ALPEREN DAĞ 
5-YUSUF KURUÇAY-BUĞRA İŞIK 
6-ONUR İNAL - SEBAHATTİN ÖZGÜN

YILDIZ ÇİFT KIZLAR
1-EBRU TIRNAKÇI - NEVRA BAŞ
2-EBRAR KARABABA -FATMANUR KARADAĞ
3-GÜLSÜM ŞEN - ZEYNEP NUR DURSUN
4-ESRA SÜMBÜL-KÜBRA YAŞAR
5-DİLRUBA ŞAFAK - İREM DURAK

YILDIZ ÇİFT ERKEKLER
1-YUSUF ZİYA DİNÇ - ÇAĞAN  B.GÖLBAŞI
2-BORAN ERDOĞAN - ÇAĞRİ TUTAR
3-YUSUF KUZU - T AHA KESÜRÜK
4-SALİH DEMİRDELEN-BERAT ERDOĞAN
4-YASİN YAŞAR - AHMET YILMAZ
6-ONUR İNAL - S. ÖZGÜN

KÜÇÜK ÇİFT KIZLAR
1-FATMANUR KARADAĞ - E.KARABABA 
2-DÖNE KARAKAŞ - İREM DURAK 
3-ESRA SÜMBÜL - KÜBRA YAŞAR 
4-YILDIZ YANIK - HÜDANUR GÜL

KÜÇÜK ÇİFT ERKEKLER
1-ÇAĞAN BATU GÖLBAŞI - ÇAĞRI TUTAR
2-T AHA KESÜRÜK - YUSUF KUZU
3-SAL TUK B. ERDOĞAN - M. ÇELİK DAĞ
4-OSMAN KARA - BURAK GÜNEY
5-BERAT GÖRKEM POLAT - S. BAHATTİN YUVACI 
6-T. YASİN ARSLAN - ERSİN ŞAHİN

Turnuva sonrasında dereceye giren sporculara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Tesisler Sube Müdürü Nami ŞAYLAN,Vali Muammer İ.Ö.O Müdürü Yusuf YILDIRIM, Vali Muammer İ.Ö.O Müdür yardımcısı Alaattin KILIÇ,Masatenisi İl Spor Temsilcisi İbrahim DOĞAN,Ulusal Hakemlerimizden Filiz BEKÇİOĞLU;Muhittin YÜCEKAYA,Ögrenci velilerinden Julide DEMİREL ile Kuveyt GÖLBAŞI tarafından madalya verildi.

 

12348052 1651429355132659 8613661019044728015 n12394379 489303284583144 1309820299 o

 

Login Form

sigplus